KONST / Litografier / Färglitografi 13374293
nr 1337 4293
Ralph Judell
(f. 1935), Sverige
Färglitografi, Signerad, numrerad 53/280, daterad 77, katt. Motivet: 34x34 cm
Ralph Judell, svensk bildkonstnär född 1935.
Utrop:
500 kr
Såld:
300 kr
måndag 13 juli 2020
kl 18:29:15
150 kr
200 kr (Budbetjänt)
250 kr